TERAPIE BYDLENÍM – ŽIVOT S KOČKOU

Paní Miluška, žije v pěkném novém domě s krásnou zahradou a milou společnost jí dělají 2 kocouři. Musím zde napsat, že sama již roky používá principy učení feng šuej a i když to není její hlavní pracovní náplní, poměrně intenzivně se věnuje osobnímu rozvoji. Při její návštěvě jsem si říkala, proč mě asi o terapii požádala a čekala jsem, až odvypráví svůj životní příběh.

Přízemní dům byl vkusně zařízený, interiér zdobily osobité kousky nábytku a obrazů, všude čisto, příjemná energie.

Probraly jsme kdeco. Během povídání jsem se mimo jiné dozvěděla, že hojnost resp. peníze z nějakého důvodu nezůstávají v domě, ale přijdou a rychle se zas někam rozkutálíHned mi bylo jasné, že za to může vzdušná zastřešená terasa a doporučila jsem ji zamezit pomyslnému průvanu podobnému tomu v peněžence.

Daleko větší problém však překvapivě dělaly věci zděděné po rodičích. Roky je nikdo nepoužíval a Miluška by si dnes sama takové určitě nepořídila. Přesto je z nějakého závažného důvodu nedokázala ze svého domu propustit, vyslechla jsem tolik důvodů proč to nyní nedokáže (nemůže) udělat. Z praxe vím, že vše má svůj čas a není třeba na nikoho tlačit.

Zlom nastal asi po půl roce od mé návštěvy, kdy mi Miluška radostně volala, že má konečně chuť s věcmi něco udělat a dokonce si k tomu sjednala pomoc. Měla jsem z toho opravdovou radost a ptala jsem se jí: „Co se tak zásadního v jejím životě stalo?“ Odpověděla mi: “Myslím, že jsem rodičům konečně odpustila.“

A tak bude najednou v domě místo pro terapeutickou místnost.

Dům prostě opět nezklamal a poukázal na životní témata své majitelky, jejichž vyléčení bude nyní moci podporovat. 

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak vytvářet radostné domovy navštivte stránky www.vedomedomy.cz, zde se i můžete přihlásit na některý z on line kurzů nebo osobní konzultaci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.