OSOBNÍ TERAPIE
S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Rozklíčování problematických životních témat a jejich harmonizace za pomoci esenciálních olejů terapeutické třídy

PŘI TERAPIÍCH PROPOJUJI

Dlouhodobé zkušenosti s osobním rozvojem, s darem jasného vhledu a přicházejících poselství a s moudrostí a silou esenciálních olejů, které ke mně promlouvají.

Správně položenými otázkami a afirmacemi otevírám lidem neomezené možnosti.

Někdy skrze mne dostanou klienti poselství formou básniček, jindy se ukáží příčiny jejich problémů skrze přicházející vhledy do minulých životů. 

Specialitou jsou emoční témata jednotlivých esenciálních olejů. Jak se lidově říká: "Na každý lidský problém, existuje bylina."

Pro svoji práci si mne vybraly oleje zn. doTerra (Dary Země). Jedná se o čisté, neředěné, "živé" esenciální oleje, které navazují s člověkem okamžitý kontakt skrze limbický systém mozku a takto ho na všech úrovních ozdravují, jejich účinky jsou doslova nekonečné. 

  Jemným způsobem, podobně jako nejlepší přítel, každého provedou těžkými životními situacemi a zcela nenápadně ho z jejich opakování následně i osvobodí. 

*Terapie není náhradou lékařské péče ani prostředek k určování diagnózy.

UKÁZKY BÁSNIČKOVÝCH VZKAZŮ

Někdy, aby mohlo dojít k vyléčení, je potřeba na světlo vynést pravdu a nefunkční přesvědčení. To je to, proč se na nás leckdo zlobí, vlastně je to tak, že se pravdy bojí. Sám sobě si tak radši dále škodí, než aby láskyplným transformačním procesem dovolil si projít. To není třeba. Pokud má do vašeho života přijít vylepšení, je potřeba nefunkčního propuštění, s tím vám rádi pomůžeme, pokud dostanem povolení. Nač se bránit a volat: "Fůůůj, to smrdí!", náš hnůj to přece není. Individuální a láskyplný přístup ke každému máme, za milióny let zkušeností zde na Zemi, ledacos už známe, rádi lidem s jejich těžkostmi pomáháme.
Strach a bolest jsou tím monstrem, kdo tvůj život ovládá, to, co držet věci pomáhá. Je to strašný pocit. Statečně ho krmíte, ono pěkně roste, prosperuje, stále více energie, pozornosti vyžaduje, papá, papá pěkně jí, sotva, těžko povolí. Je tím, kdo mu co dovolí. Cítíte se vůči němu těsně? Rozhodnout se pro radostný život je třeba jasně! Přijmout sebou vytvořené dílo, odpustit si a přestat monstru odevzdávat svoji sílu, v sebe samé posíliti víru. V momentě, když si to člověk dovolí, omezení a tlaky povolí. Rozhodnout se, že život mu nedáte. Vždyť roste a sílí jen ten, kdo dobře je nakrmen. Pak přijde okamžik, kdy váš radostný život bude obnoven.
Kam se vlastně řítíte? Ani o tom nevíte, jenom tiše trpíte, jestlipak to tušíte? Zahlceni věcmi, život jako v kleci, Super, prima přeci! Sotva doma dýcháte, možná občas kýcháte, života se vzdáváte. Všude věci, věci, věci, moje věci, přeci!!! Je jich plný byt i předsíň. Nepotřebné věci, můžou se hodit přeci. Kecy, kecy, kecy!!! Zahlceni věcmi, život jako v kleci. Super, prima, přeci??? Zkusíte dnes začít něčím, třeba uklidíte předsíň?
Ty bojíš se žít, naplno být, jen tak si hrát, život v radosti a lehkosti mít. Jsi přesvědčená, že nutné je dřít, s těžkostí životem jít. Opravdu je nutné takto dále zůstávat a být?
Není třeba se života bát, nedůvěřovat mu, odporovat, vzdorovat, nekonečně s ním bojovat. Je dobré mu začít opět věřit, sami sebe mu do péče svěřit, odevzdat se a ctít vesmírný řád. Naučit se plynout, přirozeně být, podporu, lásku od života mít. Uvolnit se, přestat ho kontrolovat, více dobrého, podporujícího si dovolovat. Dovolit si šťastný život žít.
Protože smrt se stala nepředstavitelnou věcí, tý se bojíme přeci všeci....to je důvod proč se i života bojíme a radši stagnujeme -stojíme. Utíkáme od života ke smrti a všeho se bojíme.

PROČ SE OBJEDNAT NA TERAPII?

Řešení pro vaše životní problémy

Okamžité a zároveň trvalé účinky

Využití síly a moudrosti přírody

Příjemné vůně esenciálních olejů

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ DRUZÍ?

Milá Hedvíko, moc a moc děkuju - podívejte se Nejhezčí den mého života (svatební fotografie). Přeju Vám hodně hodně štestí v životě a aby pro Vás všechno krásně vyšlo. Určitě se ještě ozvu s dalšími projekty. Mějte so moc krásně.
Nicolapřekladatelka
Hedviko, děkuju! Tvoje olejíčky a terapie jsou naprostý koncert, super bomba, výsledek práce je velmi rychle vidět, člověk se okamžitě uvolňuje, opravdu jsi mi včera velmi pomohla! Nyní se cítím daleko líp.
Líbaauditorka
Denně se mažu Tvými oleji, po sezení u Tebe se cítím daleko lépe, navíc se mě ostatní ptají, kde jsem koupila takový příjemný parfém :-).
Martinaúčetní
Hedviko, miluji Tvoje básničky, které dostáváš při terapiích, tolik pohladí po duši.
Lenkamateřská dovolená

CENA TERAPIE

OSOBNÍ TERAPIE S ESENCIÁLNÍMI OLEJI - 1,5 HOD.
místo mého působení Březnice (okr. Příbram)
1600 Kč
OSOBNÍ TERAPIE NA DÁLKU - 1 HOD.
telefon, skype, facebook, doporučení jednotlivých esenciálních olejů k řešenému tématu
1000 Kč