RADOSTNÉ DOMOVY

Asi mi dáte za pravdu, že všichni máme rádi pohodové chvíle strávené doma, ve společnosti svých blízkých.
Co když se nám, ale domů nechce a ani pořádně nevíme proč?
Radostné domovy je online kurz plný inspirativních nápadů a transformačních otázek otvírajících nekonečné možnosti pro tvorbu radostného domova.
Účinný návod pro váš radostnější život i kvalitnější vztahy.

Otevřete se tvorbě podporujícího prostředí?

 

Kurz, který je určený převážně pro ženy, začne vysílací 2hodinovkou, poté dalších 30 dnů společně strávíme ve fb skupině. Každý týden bude věnován jednomu tématu, naleznete tam spoustu materiálů, vznikne prostor pro otázky i podporu při tvorbě vašeho radostného domova.

Na vás bude začít vše dělat v praxi.

 

30.8.2021| online| 1+30 dní 

Ať už bydlíte v rodinném domě, bytě nebo jen studentském pokoji, dokážete si představit, že využíváte podpory tohoto prostředí ve svůj prospěch?

Já a Radostné domovy...

Jmenuji se Hedvika Loučková a specializuji se na psychologii prostředí a vztahy. Při mé práci na úřadech jsem navštívila stovky domácností. Viděla jsem silné propojení mezi naším bydlením, námi samotnými i vztahy v rodině. A začala tato pravidla studovat. Věděla jsem, že při tvorbě podporujícího bydlení je třeba ctít každého jedinečnost a svobodnou vůli. K tomu mi pomohly otázky z Access Consciousness® otvírající v každém nekonečné možnosti tvorby. Dnes takto pomáhám radostnějšímu životu i spokojeným vztahům v rodinách. A tak i tebe mohu naučit, jak svůj dům nebo byt proměnit v radostný domov." 

Více o mně

JAK MĚ VIDÍ DRUZÍ.

Hedviko, moc ti děkuji za super kurz 🌷. Moc jsem se tam toho naučila a proběhlo spoustu AHA momentů. 🥰😊 Takže, za sebe kurz 🌷doporučuji všemi deseti a manžel taky. 😉
Zuzkamateřská dovolená
Nyní si jasně uvědomuji propojenost se svým bydlením a dokážu s tímto pracovat. Začala jsem se nejprve zbavovat věcí, které jsem nepoužívala, vybavení a výzdobu v domě jsem uzpůsobila sobě samotné, změnila jsem způsob myšlení o svém bydlení. Stala jsem se daleko více sama sebou, v mém domě se cítím o mnoho lépe.
Martafarmaceutka
Jinak mne se v souvislosti s kurzem děje tolik krásného v životě. Není dne, kdy bych nevyklidila zase další koutek.. sázím bylinky... zvelebuji... a hlavně mne to baví a muž je spokojený. ...je to opravdu terapie! Mění se vše vč. vaření... probíhá očista i našeho těla...
VěrkaOSVČ

CO VÁM KURZ PŘINESE DO ŽIVOTA?

  • Rozproudí vaší životní energii, chuť do života i elán.
  • Pročistí a rozjasní vaše zdánlivě bezvýchozí životní situace, záměry a plány.
  • Odplaví z vašeho života vše přežilé a bez funkce.
  • Umožní vám utřídit si svoje myšlenky a život.
  • Usnadní start do nové životní etapy. 
  • Začnete žít tady a teď, přestanete lpět na minulosti a bát se budoucnosti.
  • Otevřete se nekonečným možnostem tvorby.
  • Poznáte více sami sebe.
  • A hlavně Radostný domov a lepší vztahy.

JIŽ BRZY - ZAČÍNÁME 25.10.2021 v 18 hod.

Cena kurzu v ČJ 2.500 Kč

Cena kurzu s překladem do AJ 3.950 Kč (162 eur)