MŮJ PŘÍBĚH

Každý jdeme svojí jedinečnou cestou ...


0
vky domů
a jejich příběhů v praxi
0
let
praxe ve stavebnictví
0
let
zkušeností s vlastním vědomým bydlením
0
let
s osobním rozvojem

VĚDOMÉ DOMY V POŘADU SAMA DOMA NA ČT1

 • KDO JSEM A CO DĚLÁM
  Jmenuji se Hedvika Loučková a jsem odbornicí v psychologii prostředí. Naučím vás, jak svůj dům nebo byt, proměnit v radostný domov. I to, jak využít prostředí, ve kterém podnikáte, jako by bylo vaším nejlepším zaměstnancem. Když člověk ví proč, spolupráce s prostředím se mu stane životním stylem.
 • VZDĚLÁNÍ A PRAXE
  Vystudovala jsem pozemní stavitelství na stavební průmyslovce a v tomto oboru pracuji více jak 25 let. Při mé letité práci na stavebních úřadech a při oceňování nemovitostí jsem navštívila stovky nemovitostí. Vnímala jsem silné propojení mezi domy, člověkem a vzájemnými vztahy. A začala tato pravidla studovat. Denně jsem mohla pomoci radostnějšímu životu i spokojeným vztahům, ale z mé pozice to nebylo možné. Dnes se již nemusím popírat a mohu předávat svoje zkušenosti dál a skrze bydlení resp. prostředí tak měnit lidské životy k lepšímu.
 • OSOBNÍ ZKUŠENOSTI
  Sama jsem během svého života vyzkoušela různé druhy bydlení a měla jsem tak možnost na vlastní kůži zažít, kde je mě osobně dobře a kde tomu tak není. Bydlela jsem na okraji města i na náměstích, na vesnicích, v domech i bytech, nových i starších. Čím víc jsem určité disharmonické prvky vnímala v bydlení druhých, tím víc jsem si přála i já doma vytvořit radostný domov.
 • CO BYLO PAK
  Nespokojenost s bydlením i v manželství měl místo plánované rekonstrukce vyřešit dům nový. Ale ouha, dům byl krásný, přesto v něm dnes bydlí spokojeně jiní.
 • JAKÉ PŘIŠLO ROZHODNUTÍ?
  Pochopila jsem, že pokud se má naše bydlení proměnit v radostný domov, je potřeba proměnit i naše smýšlení sama o sobě a vzájemné vztahy. Rozhodla jsem se na své cestě za radostným domovem nevzdát a nechala si postavit bydlení nové.
 • JAK TO MÁM NYNÍ
  Dnes již pátým rokem bydlím tam, kde mně je dobře, konečně mám svůj vysněný domov.
 • JSEM TU PROTO PRÁVĚ I PRO VÁS
  Když se mi lidé ptají "Jaký má smysl, to co dělám" Usmívám se, protože vím, že opravdu velký.

CO SE S TÍM SOUČASNĚ VŠECHNO DĚLO?

 • MOJE ÚSTŘEDNÍ TÉMA - BÝT SAMA SEBOU
  Bydlení pro naše vztahy může být silnou oporou. Pochopila jsem ale, že na problémy ve vztazích nemůže být jediným řešením. Pro zdravé vztahy je důležité na prvním místě navázat vztah sám se sebou.
 • KTERÉ TECHNIKY A METODY MĚ NEJVÍCE OVLIVNILY?
  Nejvíce mě pro moji práci s lidmi a jejich bydlením ovlivnilo čínské umění Feng šuej. Denně jsem si však při své praxi ověřovala, že i naši předkové podobné umění skvěle ovládali. V dobách, kdy respektovali zákony přírody i přirozeně využívali maximální podpory prostředí, ve kterém žili. Numerologie mě pomáhá poznat s jakým člověkem mluvím, esenciální oleje terapeutické třídy doTerra (dary Země) zas pomáhají s léčením. Otázky Access Consciousness pak otevírají nekonečné možnosti pro tvorbu. Sama jsem na svojí cestě za poznáním prošla mnoho kurzů a seminářů, přečetla desítky knih. Upřímně zde mohu napsat, že moje investice do vzdělání dosahují stovky tisíc korun.
 • V NEDÁVNÉ DOBĚ
  Jak jsem psala dříve, již šestým rokem bydlím spokojeně v novém domě, cítím se v něm sama sebou, stal se pro mě radostným domovem. I já v něm neustále spoluutvářím svůj život a mě to baví.
 • CO Z TOHO BUDETE MÍT ZROVNA VY?
  Při práci se svými klienty čerpám ze svých bohatých zkušeností s bydlením druhých i svým. Umění harmonicky bydlet a vytvořit tak radostný domov propojuji i s radostným životem.

ČLÁNKY BLOGU

Někdo si myslí, že není důležité jak a kde bydlíme, hlavně mít domov ve svém srdci. Jo, taky…
Celý článek
Dostala jsem otázku, jestli mám nějakou svojí specialitu podporující hojnost v rodině. Dalo mi to chvíli přemýšlení.…
Celý článek
Zlatým řezem se označuje poměr stran, který se všudypřítomně opakuje v přírodě a vytváří tak harmonický dojem. Z…
Celý článek