BÝT V PODNIKÁNÍ O KROK NAPŘED

Také jste v životě rádi o krok napřed před ostatními? Napadlo vás využít prostředí své firmy tak, aby pracovalo pro vás?

Dle konkrétních potřeb a výzev navrhuji změny v prostorách firem, které se projevují nejenom do prosperity firmy. V podstatě je vše velmi jednoduché a přitom velmi účinné. Prostředí může vytvářet až 1/3 podpory pro vaše podnikání. Pokud si toto uvědomíte, stane se vaším nejlepším pracovníkem. 

Více o vědomých firmách zde.

Možností jak pracovat s prostorem je mnoho a s každým rezonuje jiná. Dlouho jsem hledala způsob, jak prostředí ještě více podpořit. Nejlépe nějakým univerzálním energetickým zářičem, který by ho trvale očišťoval, harmonizoval a zvyšoval jeho pozitivní energie. Když jsem se seznámila s energetickými štítky s technologií Poznik, okamžitě jsem věděla „Ano, to je přesně ono!“.

Co to znamená pro vás? Projekt vědomé firmy má nyní pro vaše podnikání i vás samotné bonus ve formě ještě větší podpory formou příjemného a zároveň tvůrčího prostředí, lepších vztahů na pracovišti, ozdravení vašich záměrů a vizí a samozřejmě od všeho se odvíjející prosperity.

Objednejte si pro vaši firmu konzultaci zde, nyní s výhodnými únorovými konzultačními balíčky získáte navíc 10% slevy na energetické štítky s technologií Poznik. Více o technologii Poznik a štítcích naleznete zde.

Celkově o principech vědomých domů a života se dozvíte na mých webových stránkách www.vedomedomy.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.